Aktualności

Aktualności

16/11/2022
Bank sponsorem strategicznym Biegu Niepodległości w Gnieźnie
Bank sponsorem strategicznym Biegu Niepodległości w Gnieźnie

Bieg Niepodległości to już tradycja gnieźnieńskich obchodów Święta Niepodległości, które jak zawsze, rozpoczęła uroczysta msza św. w intencji Ojczyzny sprawowana przez abpa Wojciecha Polaka Prymasa Polski w Archikatedrze gnieźnieńskiej. Tuż po niej, delegacje władz centralnych, samorządowych i instytucji złożyły pod pomnikiem Bolesława Chrobrego okolicznościowe wiązanki. Bank Spółdzielczy w Gnieźnie reprezentowała Barbara Borowska Prezes Zarządu oraz Rafał Kaszyński wiceprezes Zarządu. Punktualnie o godz. 11:11, po odśpiewaniu hymnu Polski, grupa ok. 500 biegaczy w biało-czerwonych koszulkach wystartowała spod Katedry, na dystansie 10 km. Nie zabrakło również przedstawicieli Banku – sponsora strategicznego Biegu: Mariusza Kowalczyka wiceprezesa Zarządu oraz Katarzyny Rybarczyk dyrektora oddziału w Kiszkowie. Piękna, słoneczna pogoda sprawiła, że na trasie, która wiodła ulicami miasta pojawiło się sporo kibiców dopingujących biegaczy. Zwycięzcą i zwyciężczynią Biegu zostali Damian Sitarz i Joanna Stawowa. Gratulujemy serdecznie! Na gnieźnieńskim Rynku, gdzie zlokalizowana była meta Biegu, zorganizowany został piknik dla mieszkańców i biegaczy. Były pieśni patriotyczne i konkursy dla dzieci. A w naszym zielonym namiocie częstowaliśmy wszystkich odwiedzających tradycyjną, rozgrzewającą grochówką oraz rogalami świętomarcińskimi.  W ten sposób nawiązaliśmy do trwającej właśnie kampanii medialnej SGB „Dobrze dbać o siebie nawzajem”, której wartością przewodnią jest wzajemność, bo przecież jesteśmy Bankiem, który oddaje to, co zyskuje dzięki funkcjonowaniu w społeczności lokalnej.

Na zakończenie Biegu, Barbara Borowska prezes Zarządu Banku wraz z Tomaszem Budaszem Prezydentem Miasta Gniezna, wręczyli zwycięzcom w poszczególnych kategoriach symboliczne czeki z nagrodami pieniężnymi oraz nagrody rzeczowe.

Także w Mogilnie w oficjalnych obchodach uczestniczyła delegacja pracowników z miejscowego oddziału z Bożeną Kłossok dyrektor oddziału na czele, która złożyła biało-czerwone wiązanki pod pomnikiem ks. Piotra Wawrzyniaka oraz pod pomnikiem poświęconym bohaterom walk o polskość wolność ziemi mogileńskiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « Wróć
ikona Bezpłatna infolinia

Zgubiełeś kartę? Chcesz ją aktywować? Zadzwoń!
61 647 28 46 (z zagranicy, opłaty wg taryfy operatora)

800 888 888
ikona Centrala

Bank Spółdzielczy w Gnieźnie
ul. Dąbrówki 19
62-200 Gniezno
ikona Centrala kontakt

Pon.-Pt.: 7:00-15:00
Tel. (61) 424 08 20
Fax (61) 424 08 10
bank@bs.gniezno.pl
Notowania giełdowe
Średni kurs walut