Aktualności

Aktualności

08/02/2023
Bank przekazuje sprzęt komputerowy organizacjom pozarządowym
Bank przekazuje sprzęt komputerowy organizacjom pozarządowym

Ponad 20 sztuk sprawnych i kompletnych zestawów komputerowych, które Bank Spółdzielczy w Gnieźnie wymienił, znalazło swoje miejsce w lokalnych instytucjach, organizacjach społecznych i pozarządowych, u naszych długoletnich przyjaciół i partnerów.

Cieszy fakt, że ten całkiem dobry sprzęt dostał swoje "drugie życie" i posłuży jeszcze nowym użytkownikom. Takie działania niewątpliwie świadczą o ekopostawach zarówno darczyńców jak i obdarowanych, wśród których znalazły się: Szkoła Podstawowa nr 14 w Gnieźnie działająca w strukturach Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Gnieźnie, Gnieźnieńskie Stowarzyszenie Amazonek, Stowarzyszenie Wielki Mały Uśmiech, Stowarzyszenie Centrum Rehabilitacyjno-Kulturalne Promyk Gniezno, Środowiskowy Dom Samopomocy "Dom Tęcza", USKS Rodzice Dzieciom działający przy Miejskich Świetlicach Socjoterapeutycznych w Gnieźnie, Klub Senior+ w Czerniejewie oraz Osiedlowy Klub Seniora działający przy Zarządzie Rady Osiedla Nr III Winiary w Gnieźnie.

Bank Spółdzielczy w Gnieźnie zgodnie z przyjętą spółdzielczą dewizą #Dbajmyosiebienawzajem zawsze z sercem na dłoni blisko lokalnej społeczności.« Wróć
ikona Bezpłatna infolinia

Zgubiełeś kartę? Chcesz ją aktywować? Zadzwoń!
61 647 28 46 (z zagranicy, opłaty wg taryfy operatora)

800 888 888
ikona Centrala

Bank Spółdzielczy w Gnieźnie
ul. Dąbrówki 19
62-200 Gniezno
ikona Centrala kontakt

Pon.-Pt.: 7:00-15:00
Tel. (61) 424 08 20
Fax (61) 424 08 10
bank@bs.gniezno.pl
Notowania giełdowe
Średni kurs walut